Каталог
Про
Нас
Бренд

Заснований на сімейних цінностях, український бренд ANNA YAKOVENKO розпочинає свою історію з 2010 року. Симбіоз якісних тканин та правильного крою підкреслить жіночність та індивідуальність кожної дівчини, а вдале поєднання кольорів та принтів допоможе одягу ANNA YAKOVENKO з легкістю стати гармонійним доповненням до гардеробу, освіжити улюблені образи та створити нові. Поезія в одязі – саме так можна описати марку.

1 /

Дівчина від ANNA YAKOVENKO - це романтична натура, яка любить природу, мистецтво та літературу, але яка чітко знає, чого хоче від життя. Від цієї ідеї відштовхується різноманітність образів, представлених у колекціях: аксесуари та верхній одяг, строгі брючні костюми, які впишуться в будь-який діловий гардероб, сукні, які додадуть граціозності та загадковості, притаманній кожній жінці.

1 /

ANNA YAKOVENKO випускає колекції 4 рази на рік, у кожній із яких можна простежити загальну нитку філософії марки. Речі дуже практичні та підходять не тільки для повсякденного образу, але й для урочистого випадку. «Наш одяг – це не „музейний експонат”, це не арт-об'єкт. Ми створюємо комфорт, якість, красу, жіночність, стиль, впевненість та індивідуальність в одязі, для кожної жінки, будь-якого статусу та віку, для жінок усього світу. Це наше головне завдання», – каже дизайнерка бренду Анна Яковенко.

Вироби бренду носять актриси, телеведучі, модні редактори, топ-моделі, співачки, спортсменки, fashion-блогери з усього світу, а новини про бренд публікують популярні fashion-видання, такі як: MARIE CLAIRE, ELLE, COSMOPOLITAN та інші.